Jdi na obsah Jdi na menu
 


Logika

Grow Island

Po dlouhé době vám přinášíme další ze série Grow her. Cílem hry je dostat všechny nabízené věci na maximální level. Podaří se vám najít tu správnou kombinaci?


Návod pro ty co na to nepřijdou:
(1) - 1)kruh nebo volant
2)krumpáč
3)dřevo
4)čtverec s ostnami
5)červená lahev
6)šroubek
7)nádrž s ohněm
8)červenej komín

(2)  -  1)Kruh
2)Krumpáč
3)Dřevo
4)Počítač
5)Batérka
6)Šroub
7)Petrolejka
8)Komín

Grow Cube


Vašim úkolem je dostat se ve hře do nejvyšších levelů. Pokud na hrací kostku přidáte různé věci, všem ostatním, které jsou již na hrací kostce přidány přibyde další level.

Návod:
(1)  -  1.dům
2.strom
3.hrad (3věže)
4.voda (modrý čtverec)
5.věž
6.kámen
7.truhla
8.schody

(2)  -  1. Člověk
2. Voda
3. Stromy (3 skoro stejné kuličky)
4. Květináč
5. Trubka (modra)
6. Plamínek
7. Miska (bílá)
8. Kost
9. Pružina
10.Koule

Zákony schválnosti 1

Co jsou to Murphyho zákony asi víte, v této hře je ovšem můžete vidět a nejen to. Dokonce můžete některým věcem pomoct, aby se pánovi změnila snídaně v peklo, na které dlouho nezapomene.Zákony schválnosti 3

Ve třetím díle velmi oblíbene hry zákony schválnosti budete muset opět co nejvíce naštvat různými nástrahami kancelářského mužíčka. Cílem hry je najít co nejvíce nástrah, které mu pěkně znepříjemní celý den.


Zákony schválnosti 4

Po velmi úspěšném třetím díle hry Zákony Schválnosti vám přinášíme i díl čtvrtý. Vašim úkolem bude opět co nejvíce rozhněvat jednoho pána, který je na návštěvě kadeřnického salónu.


 

Bloxorz

Bloxorz je pěkná logická hra, ve které bude vašim úkolem se dostat se svým hranolem do díry na konci levelu. Celá hra se ovládá jen šipkami.


Samorost 1

Jako skřítek si žijete poklidným životem na svém pařezu, ale jednoho dne se na vás bude řítit jiný kus stromu. Musíte předejít možné srážce a zachránit si tak svůj domov. Jako první je nutné kliknout na majáček v horní části.Nesquik Quest

V této hře je váš úkol jednoduchý, a to zachránit králíka Nesquika, na kterého čeká mnoho překážek...Ball

V každém levelu musíte dostat červenou kuličky k červené kostičce. Každé kolo je na jiné téma a většinou v sobě skrývá nějaký obrázek. Zvládnete projít všech 100 levelů? Cestu malujete myší.


Tom a Jerry


Nelítostné souboje kocoura Toma a myšáka Jerryho zná určitě každý. V následující hře si budete v roli Toma moci vyzkoušet, jak může být zapeklité vymyslet konstrukci, díky které by nad Jerrym sklapla past. Budete chtít Jerryho polapit v kuchyni nebo v obývacím pokoji?
Tom a Jerry (logické hry)

Simpsonovi


Patří kreslený seriál Simpsonovi k vašim oblíbeným televizním pořadům? Pak si neváhejte prověřit své znalosti v následujícím kvízu ve stylu milionáře. Současně si procvičíte anglický jazyk.